Registrácia zadarmo


Chcem registrovať firmu...

Umožnite klientom nájsť Vašu spoločnosť práve vtedy, keď potrebujú služby, ktoré ponúkate. Využite bezplatnú alebo prémiovú registráciu spoločnosti na porovnávači auto-moto služieb abcauto.sk. Registrovať sa môžu všetky firmy, ktoré vykonávajú služby spojené s automobilovým priemyslom (autoservis, pneuservis, autosalón, náhradné diely, autolakovňa, autoklampiar, autoumyváreň, poisťovne a iné...)Chcem registrovať užívateľa...

Zaregistrujte sa a využívajte všetky výhody systému abcauto.sk. Pridávajte Vaše vozidlá, nastavte si pripomienky dôležitých auto-moto termínov alebo požiadajte o cenovú ponuku na tovar alebo služby od firiem vo Vašom okolí. Hodnoťte kvalitu služieb firiem alebo pridávajte firmy medzi obľúbené a zvyšujte ich rating.

SÚŤAŽ! Zaregistrujte sa, nastavte si aspoň jednu pripomienku a ste v hre o nový IPhone 5 a množstvo iných cien!Registrácia firmy a registrácia užívateľa na www.abcauto.sk slúžia na propagáciu spoločnosti v daných kategóriách služieb alebo využívaniu výhod užívateľom . Registrácia je bezpečná, všetky získané údaje slúžia výlučne na propagáciu registrovanej spoločnosti portálom www.abcauto.sk alebo na úkony spojené s využívaním výhod užívateľa portálu www.abcauto.sk. V žiadnom prípade nedochádza k odovzdávaniu údajov pre marketingové aktivity tretích strán ani ku zneužívaniu získaných informácií na marketingové oslovenie bez Vášho výslovného súhlasu!