Online aplikácie

Portál abcauto.sk Vám prináša užitočné online aplikácie nielen pre motoristov. Jednoducho porovnávajte ponuky, vypočítajte si cenu služby a objednajte sa online jednoducho z pohodlia domova.

Online Pripomienka
Aplikácia Vám pripomenie dôležité termíny v predstihu tak, aby ste na ne už nikdy nezabudli. Zaregistrujte sa, pridajte vozidlo a nastavte si pripomienky smskou alebo mailom. Požiadajte o cenovú ponuku tovaru alebo služieb, hodnoťte firmy alebo zvyšujte ich rating.

Online Pneuservis
Vypočítajte si cenu prezutia, vyberte doplnkové služby a vyberte si vhodný voľný termín, ktorý Vám vyhovuje. Rýchlo, jednoducho a prehľadne bez neprehľadného cenníku alebo komplikovaného objednávania na prezutie

Online Autoškola
Zadajte základné údaje a porovnávajte jednotlivé kurzy autoškoly vo Vašom okolí. Vyberte si autoškolu podľa ceny alebo rozsahu služieb, ktoré ponúka. Jednoduché online objednanie bez nutnosti osobného stretnutia alebo telefonovania.

Online Poistenie
Jednoduchá a bezpečná kalkulačka poistenia. Výpočet ceny PZP a porovnanie najvýhodnejších ponúk od všetkých poisťovní. Uzatvorenie zmluvy s okamžitou platnosťou a všetky potrebné dokumenty vrátane bielej karty potrebnej na prihlásenie vozidla dostanete mailom.

Online Autoservis
Momentálne testujeme najnovší projekt, ktorý Vám umožní výber služby, presný výpočet ceny a potrebných náhradných dielov a jednoduché online objednanie na voľný termín.