Onlia prináša revolúciu v poistení áut

Onlia prináša revolúciu v poistení áut

Onlia je nová digitálna poisťovacia značka z dielne Union poisťovne, a.s. Jej produkty, služby a výhody sú inšpirované skutočnými ľuďmi, ktorí nie sú spokojní s ponukou bežných poisťovní. V čom je teda Onlia iná?

1. Poistenie presne podľa vás

žiadne balíčky. Onlia vám ponúka možnosť slobodného vyskladania si poistenia auta, vodiča aj posádky vozidla na jednej zmluve. Na uzatvorenie poistenia v Onlii je potrebné vybrať si aspoň jedno zo základných  poistení:

·         Povinné zmluvné poistenie (PZP)

·         Poistenie proti živlom

·         Poistenie proti krádeži

·         Poistenie proti havárii a vandalizmu

K základným poisteniam si môžete zvoliť doplnkové poistenia, ktoré nechránia len vaše auto, ale aj ľudí a majetok v ňom:

·         Poistenie skiel auta (čelného skla, bočných skiel a zadného skla)

·         Asistenčné služby

·         Úrazové poistenie pre vás alebo pre celú posádku auta

·         Cestovné poistenie pre vás alebo celú vašu rodinu

·         Poistenie batožiny v aute

2. Možnosť platiť aj mesačne

Za poistenie platíte v Onlii ako chcete:

·         ročne,

·         polročne,

·         štvrťročne,

·         mesačne.

Mesačné splátky poistenia predstavujú dvanástinu ročného poistného bez navýšenia alebo akéhokoľvek iného znevýhodnenia. V klientskej zóne vždy nájdete detailný prehľad uskutočnených a plánovaných platieb, ktoré vyriešite doslova na pár kliknutí.

3. Poistenie bez viazanosti

V Onlii neplatí žiadna výpovedná lehota. Ak si dnes uzatvoríte poistenie, nemusíte na jeho ukončenie čakať ďalší rok a myslieť na to, aby ste výpoveď do poisťovne doručili najneskôr 42 dní pred výročným dňom. Jednoducho ukončíte zmluvu kedykoľvek už do 24 hodín!

4. Obhliadka auta cez smartfón

Ak si poistíte auto proti havárii, vandalizmu, alebo krádeži, je potrebná vstupná obhliadka. Ojazdené autá príde „pozrieť“ profesionálny technik. Ak však máte jazdené vozidlo, ktorého cena nie je vyššia ako 40.000 € a vlastníte iPhone alebo smartfón s Androidom 4.0 a vyšším, či Windowsom, stiahnete si Onlia aplikáciu a urobíte si obhliadku sami! Vstupná obhliadka nie je potrebná pri úplne nových autách, ktoré majú najazdených najviac 50 km.

5. Rýchly výpočet vďaka službe Zadaj EČV

Onlia zdĺhavý proces uzatvárania poistenia radikálne mení. Stačí, aby ste do príslušného políčka napísali evidenčné číslo (ŠPZ) vášho auta, a väčšina technických informácií o aute sa doplní z databázy!

Na základe evidenčného čísla sa vo formulári doplní napríklad:

·         značka a model auta,

·         okres registrácie,

·         typ paliva.


Ak je v databáze o danom type vozidla viac informácií, vyplnia sa automaticky aj ďalšie parametre, napr. typ prevodovky, objem a výkon motora či hmotnosť vozidla. Výhodou je, že ak niektoré údaje neboli v databáze nájdené alebo nie sú presné, môžete ich bez problémov doplniť alebo zmeniť.

6. Férová cena a odmena pre verných

Technické parametre vozidla ako výpočtový faktor na férovú ponuku nestačia. Ak napríklad parkujete auto v garáži, alebo často vozíte v aute dieťa, dáme vám zľavu. Zabudnite tiež na ponuky typu „už od“ – v Onlii vždy viete, koľko a najmä za čo platíte. Verní a bezškodoví klienti sú vždy odmenení.


Chcete si vyskladať poistenie auta ako potrebujete a presne vedieť, za čo a koľko platíte? Chcete mať svoje poistenie pod kontrolou, zmeniť ho a ukončiť bez akýchkoľvek prekážok? Získajte viac info, urobte si nezáväzný výpočet alebo sa rovno poistite na
www.onlia.sk alebo na bezplatnom čísle 0800 400 400.

 

onlia