Kontakty

Otázky, nápady, pripomienky
info@abcauto.sk
Reklama, partneri, členstvá
info@abcauto.sk
Poistenie a poistné udalosti
poistenie@onlinedata.sk

auto-moto portál ABCauto.sk prevádzkuje:
ONLINEDATA s.r.o.

Znievska 11
851 06 Bratislava

poistenie@onlinedata.sk
0903 247 535


O portáli ABCauto.sk

Portál ABCauto.sk vznikol ako nástroj pre lepšiu orientáciu majiteľa vozidla v službách poskytovaných v oblasti auto-moto. Nájdete tu všetky potrebné informácie o firmách - od autoservisov, cez predajcov až po poisťovne. ABCauto je nezávislý internetový portál zameraný na prezentáciu auto-moto firiem prevádzkovaný spoločnosťou ONLINEDATA s.r.o.


O spoločnosti ONLINEDATA s.r.o.

Sme spoločnosť, ktorá má niekoľkoročné skúsenosti so servisom automobilov, poradenstvom v oblasti PZP a vývojom softvéru pre autoservisy. Našim cieľom je prinášať pozitívne zmeny do vzťahu firma - majiteľ auta. Snažíme sa pomáhať ľudom lepšie sa zorientovať v auto-moto svete.


Naše projekty

OnlinePneuservis.sk - úspešný a jedinečný projekt, ktorý vznikol v spolupráci s partnerom Matlovič s.r.o. Prvý a jediný online pneuservis, kde si jednoducho vypočítate cenu a objednáte sa online na prezutie.

OnlineAutoservis.sk - komplikovaný ale výnimočný projekt online autoservisu sa momentálne dokončuje. Ide o prvý autoservis, kde si jednoducho online viete vypočítať cenu servisných úkonov, vybrať vhodný motorový olej presne určený pre Vaše auto, pozrieť presnú cenu dielov a zistiť mnoho ďalších užitočných informácií.